Ana Sayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Ürünlerimiz Teknoloji Blog İletişim
 

Hakkımızda

Teknoloji Merkezi Bilişim ve İnternet Hizmetleri, 2007 yılında kurulmuş, misyonu müşteri memnuniyetini ön planda tutup, modern bir rekabet ortamı sağlamak olan Genç ve Dinamik kadrolu bir firmadır.

Teknoloji Merkezi aynı zamanda Web ve internet çözümleri konusunda uzman, internet ortamını kendi yaşam alanı sayan bir ekiptir. Üzerine yoğunlaştığımız konu, internet ortamındaki bilgi ve tecrübemizi müşterilerimizle paylaşarak katma değer yaratan, beğenilen projelere imza atmaktır.

Teknoloji Merkezi enerjisini, geçmişte üstesinden geldiği farklı projelerden ve müşterilerinin sürekliliğinden almaktadır. Bizim için her yeni proje yeni bir heyecan, yeni bir motivasyon kaynağıdır.

Başarımız müşterimizin ihtiyaçlarına odaklanabilmemizin, müşteriye hızlı cevap verebilmemizin, yaratıcı çözümler üretebilmemizin, müşteriyle uyumlu bir ekip oluşturabilmemizin ve doğru teknolojiyi doğru yerde kullanabilmemizin sonucudur.

Teknoloji Merkezi sizler için olanak yaratır. Biz dostluğa iş yapıyoruz. Ödeme olanaklarını sizin istediğiniz gibi şekillendiriyoruz ve sizi hıç sıkmıyoruz. Biz arkamızda asla kötü izler bırakmadık ve bırakmakta istemiyoruz. Bu yüzden işimizi olabildiğince şeffaf ve birlik içinde yürütüyoruz. Müşterilerimize internet ve bilgisayar bilgimizin dışında kişisel her türlü bilgimizde de yardımcı oluyoruz, böylece sıcak iş ortamımız ile sıkı dostluklarımızı pekiştiriyoruz ve her zaman yeni dostluklara kapılarımızı açıyoruz.

 
 
Merkez : Otağtepe Cad. Bağlık Sok: No:2 Kavacık / Beykoz / İstanbul 0216 465 84 84
Şube : Otağtepe Cad. No:55 Kavacık / Beykoz / İstanbul 0216 465 84 86
http://www.tekmerweb.com - info@tekmerweb.com
Teknoloji Merkezi Bilişim ve İnternet Hizmetleri